Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Микитичі

МИКИТИЧІ — село, центр сільської Ради, розташоване за 28 км від районного центру і залізничної станції Володимир-Волинський. Населення — 424 чоловіка. Сільраді підпорядковані села Заброди, Кладнів, Коритниця, Новини, Стрілецька.
В селі розташована центральна садиба колгоспу ім. Радянської Армії, який має 2692 га землі, в тому числі 1236 га орної. Основний напрям господарства — вирощування зернових і технічних культур (цукрові буряки, льон), м'ясо-молочне тваринництво. Допоміжні галузі: городництво, птахівництво. За досягнуті успіхи в розвитку господарства ланкові О. Д. Семенюк і Є. А. Місюк, телятниця М. В. Добринюк відзначені урядовими нагородами.
У Микитичах є восьмирічна школа, бібліотека, клуб.
На території нинішньої Микитичівської сільради виявлено поселення часів неоліту (IV тисячоліття до н. е. В с. Кладневі знайдена кам'яна сокира доби оронзи (II тисячоліття до н. е.).
У 1921—1939 рр. у Коритниці діяла організація КПЗУ.
В роки Великої Вітчизняної війни, під час перебування на Волині партизанського з'єднання О. Ф. Федорова, у Микитичах було створено підпільну партійну організацію.

Сучасна карта - Микитичі