Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Риковичі

РИКОВИЧІ – село, центр сільської Ради, розташоване за 14 км від районного центру і залізничної станції Іваничі. Населення – 1231 чоловік. Сільраді підпорядковане село Топилище.
Місцевий колгосп ім. Калініна має 2424 га земельних угідь, у тому числі 1716 га орної землі. Сіють зернові і технічні культури (пере­важно цукрові буряки). Розвинуте молочно-м’ясне тваринництво, бджільництво, рибництво. За успіхи в колгоспному виробництві 6 чоловік нагороджено орденами і медалями Союзу РСР.
У Риковичах є восьмирічна школа, бібліо­тека, Будинок культури.
Під час окупації села буржуазно-поміщиць­кою Польщею у селі діяв осередок КПЗУ. За революційну діяльність чотирьох жителів се­ла – В. Теребуху, Н. Байду, П. Когута, С. Лемішка було засуджено на володимир-волинському «процесі 151» до 10 років тюремного ув’язнення.
У 1930 році у фільварку поміщика Перетятковича в Риковичах відбувся страйк сільсько­господарських робітників – один з найбільших на Волині. Власник фільварку погодився на всі вимоги страйкуючих.

Сучасна карта - Риковичі