Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Звірів

ЗВІРІВ – село, центр сільської Ради, роз­ташоване за 18 км від районного центру. Через село проходять залізниця Ковель – Здолбунів і шосе Луцьк – Ровно. Населення – 1092 чоловіка. Сільраді підпорядковані села Веснянка (раніше – Вишнів), Діброва, Олександрія.
Колгосп ім. XXI з’їзду КПРС, центральна садиба якого знаходиться в селі, має 3195 га землі, в тому числі 1603 га орної. Виробничий напрям господарства – вирощування зернових культур і цукрових буряків та молочно-м’ясне тваринництво.
У Звірові є восьмирічна школа, бібліотека, клуб. Сільська Рада, яку вже протягом 17 років очолює комуніст О. О. Дяк, утримує першість у соціалістичному змаганні серед місцевих Рад району. За хорошу організаторську роботу го­лову сільради нагороджено орденом «Знак По­шани».
Перша письмова згадка про Звірів належить до 1570 року.
У 1937 році в селі було створено осередок КПЗУ.
До 50-річчя Радянської влади в Звірові спо­руджено обеліск Слави воїнам, що полягли в боях за Вітчизну.
Поблизу с. Веснянки виявлено могильник давньоруського часу, в якому налічувалось близько 100 курганів (IX – XIII століття).

Сучасна карта - Звірів