Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Ворокомле

ВОРОКОМЛЕ – село, центр сільської Ради. Розташоване за 20 км на північний схід від районного центру і за 17 км від залізничної стан­ції Камінь-Каширський, на великій рівнині, оточеній болотами. Населення – 2052 чоловіка.
Місцевий колгосп ім. Щорса має 5195 га зем­лі, 1997 га лісу, 1625 га сіножатей і пасовищ. Вирощуються переважно жито, картопля, льон. Розвинуте
тваринництво, птахівництво та садів­ництво. Через село проходить Цирська осушу­вальна система. Завдяки їй освоєно 800 га за­болочених земель, де тепер добре родять кар­топля і кормові буряки.
В селі є середня школа, 2 бібліотеки, клуб.
Ворокомле вперше згадується наприкінці XVI століття. За переказами старожилів, ра­ніше село складалося з двох невеликих частин – Ворокомлого і Забріддя. Пізніше жителі За- бріддя переселились у Ворокомле.
У період тимчасової окупації німецько-фа­шистські загарбники спалили частину села. Зараз село повністю відбудоване. За подвиги на фронтах Великої Вітчизняної війни 75 жителів нагороджено орденами і медалями СРСР.

Сучасна карта - Ворокомле