Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Бубнів

БУБНІВ – село, центр сільської Ради, роз­ташоване за 20 км на південний схід від район­ного центру і за 40 км від залізничної станції Звиняче. Населення – 587 чоловік. Сільраді підпорядковані села Войнин, Линів, Соснина, Туличів.
Колгосп «Україна», центральна садиба якого розташована в Бубнові, має 1692 га землі, в тому числі 1387 га орної. Вирощуються зернові куль­тури, цукрові буряки, картопля. Розвинуте молочно-м’ясне тваринництво.
В селі є бібліотека, клуб. За післявоєнні роки споруджено 116 житлових будинків.
Уперше в літературних джерелах Бубнів згадується в 1583 році.
У 1915 році, під час першої світової війни, через село проходила лінія фронту. У період окупації села буржуазно-поміщицькою Поль­щею в Бубнові діяла підпільна організація КПЗУ, створена 1929 року; в 1935 році виникла підпільна комсомольська організація.
В с. Линеві в 1899 – 1904 рр. під гласним наглядом поліції проживав член петербурзького «Союзу боротьби за визволення робітничого класу» І. М. Леонтьєв.

Сучасна карта - Бубнів