Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Ратнівський район

Ратнівський район було утворено в 1940 році. У 1962 році він увійшов до складу Камінь-Каширського району, а в 1965 році відновлений. Район розташований в північно-західній частині області. Межує на півночі з БРСР, на північному схо­ді — з Любешівським, на сході — з Камінь-Каширським, на півдні — з Старовижівським і на заході — з Любомльським районами Волинської області. Площа — 1433 кв. км. Населення— 56,3 тис. чоловік.
Через територію району проходять залізниця Ковель— Брест, автомагістраль Брест — Київ і шлях з твердим покриттям, що зв'язує Ратне з Каменем-Каширським і Заболоттям.
У районі — 73 населені пункти, підпорядковані 2 селищним і 17 сільським Радам. В сільському господарстві зайнято 45,3 тис. чоловік, на підприємствах, в установах і організаціях —11 тисяч.
В економіці району переважає сільське господарство. Воно спеціалізується на розвитку м'ясо-молочного тваринництва і вирощуванні зернових та льону. В ра­йоні — 12 колгоспів і 3 радгоспи.
Дедалі більшого розвитку набуває промисловість. Тут є харчокомбінат, дерево­обробний і овочесушильний заводи, промкомбінат, лісгоспзаг та інші підприєм­ства.

Сучасна карта - Ратнівський район