Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Буцин

БУЦИН – село, центр сільської Ради, розташоване за 13 км від районного центру і за 7 км від залізничної станції Мизове. Населення – 1303 чоловіка. Сільраді підпорядковане село Секунь.
В селі розташований колгосп «Червоний партизан», який має 4488 га землі, в тому числі 1020 га орної. Вирощуються зернові й технічні культури. Розвинуте м'ясо-молочне тваринництво. З допоміжних підприємств є цегельний завод, річна потужність якого становить 1800 тис. штук цегли на рік, льонопереробний пункт. На території села розташоване районне відділення «Сільгосптехніка», яке обслуговує 21 колгосп району.
В Буцині є восьмирічна школа, бібліотека, клуб. За післявоєнні роки побудовано 201 житловий будинок.
Уперше село згадується в 1797 році.
За часів окупації села буржуазно-поміщицькою Польщею тут діяли підпільна організація КПЗУ в складі 14 чоловік і комсомольська – 38 чоловік.
150 жителів села, які боролися проти фашистів у лавах Червоної Армії і в партизанських загонах, відзначені урядовими нагородами.

Сучасна карта - Буцин