Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Підгороднє

ПІДГОРОДНЄ (до 1954 року — Підгородненська Волька) — село, центр сільської Ради. Розташоване за 12 км від районного центру, за 4 км від залізничної станції Підгороднє і за 5 км від автостради Київ — Варшава. Населен­ня — 679 чоловік. Сільраді підпорядковані села Боремщина, Вілька-Підгороднянська, Застав'є.
На території Підгороднього розташована цен­тральна садиба колгоспу ім. Кірова, який має 3199 га земельних угідь, у тому числі 1312 га орної землі. Основні сільськогосподарські куль­тури — зернові (жито, пшениця), льон, цукрові буряки, картопля. Розвинуте м'ясо-молочне тваринництво. За високі виробничі показники ланкову Г. М. Корзан у 1966 ропі нагороджено орденом «Знак Пошани».
У Під городньому — восьмирічна школа, ве­чірня школа сільської молоді, бібліотека, клуб. Є пологовий будинок.
Уперше в письмових джерелах село згадується на початку XX століття. Проте село виникло значно раніше. Відомо, що в 1860 році тут було відкрито школу.
За підтримку жителями партизанів у період німецько-фашистської окупації гітлерівці пов­ністю спалили село. За післявоєнні роки тут побудовано понад 200 будинків.

Сучасна карта - Городнє