Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Ростань

РОСТАНЬ (до 1946 року — Вулька Хрипська) — село, центр сільської Ради. Розташована за 55 км від районного центру і за 18 км від залізничної станції Влодава. Населення — 912 чоловік. Сільраді підпорядковані села Пулемець, Хрипськ, Перешпа, Красний Бір.
Колгосп ім. Суворова, центральна садиба якого розташована в Ростані, має 4706 га землі. Основні галузі господарства — рільництво та м'ясо-молочне тваринництво.
В селі — середня школа, клуб, бібліотека. Працює майстерня побутового обслуговування. За післявоєнні роки споруджено 142 житлові будинки.
Вперше в літературі село згадується в XIX столітті.
В роки німецько-фашистської окупації (1941— 1944 pp.) на території сільської Ради діяв парти­занський загін ім. Ворошилова, до складу якого входило і багато місцевих жителів. За те, що населення допомагало партизанам, фашистські загарбники вбили 28 чоловік, 140 юнаків і дів­чат вивезли до Німеччини.

Сучасна карта - Ростань