Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Ковельський район

Ковельський район утворений в грудні 1939 року. Розташований в центрі області. Межує з Маневицьким, Рожищенським, Турійським, Старовижівським, Ратнівським й Камінь-Каширським районами. На території району 93
населених пункти, підпорядковані 24 сільським, селищній і міській Радам депутатів трудящих. Площа району —1,99 тис. кв. км. Населення —88,8 тис. чоловік. Густота населення на 1 кв. км (без Ковеля) — 30 чоловік.
З корисних копалин народногосподарське значення мають запаси торфу, будівельного і баластного піску, будівельних глин, крейди, вапняків.
В районі 27 колгоспів і 4 радгоспи, які спеціалізуються в основному на тварин­ництві м'ясо-молочного напряму та вирощуванні льону, зернових культур, карто­плі, цукрових буряків.
Загальна площа сільськогосподарських угідь — 89,7 тис. га, у т. ч. орної землі — 46,3 тис. га, лісів — 67,7 тис. га, садів — 0,9 тис. га, водоймищ — 1,5 тис. га, луків — 19,3 тис. га, випасів — 21,7 тис. гектарів. Тут проводяться значні меліоративні роботи.
У районі працюють 19 промислових підприємств, валова продукція яких становить 30 млн. карбованців за рік. Всього на цих виробництвах та залізничному транспорті зайнято 4,1 тис. робітників.

Сучасна карта - Ковельський район