Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Угринів

УГРИНІВ — село, центр сільської Ради, роз­ташоване за 24 км від районного центру і за 1,5 км від шосе Львів-Луцьк. До найближчої залізничної станції Сенкевичівка — 7 км. Насе­лення — 735 чоловік. Сільраді підпорядковані села Гаєнка, Губин Перший, Дубова Корчма, Ниви Губинські.
Колгосп ім. Шевченка, центральна садиба якого знаходиться в селі, має 4112 га землі, в тому числі 3401 га орної. Господарство спеціалізується на вирощуванні зернових та буряків і молочно-м'ясному тваринництві. За досяг­нення у колгоспному виробництві 10 кращих працівників відзначено урядовими нагородами, зокрема доярка Г. Біба та голова колгоспу Г. Павлюк нагороджені орденом Трудового Чер­воного Прапора.
В селі є середня школа, бібліотека з читаль­ним залом, Будинок культури на 350 місць.
Вперше Угринів згадується у 1629 році.
У період окупації села панською Польщею (1920—1939 рр.) у селі діяв підпільний осередок КПЗУ, створений у 1926 році. Особливо велику роботу серед своїх односельчан проводили члени КПЗУ К. П. Глущук та І. С. Найчук.

Сучасна карта - Угринів