Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Дорогиничі

ДОРОГИНИЧІ – село, центр сільської Ради, розташоване за 5 км на захід від районного центру і за 28 км від залізничної станції Іваничі. Населення – 627 чоловік. Сільраді підпорядко­вані села Бермешів, Залужне, Замличі, П’ятикори.
В Дорогиничах розташована центральна са­диба колгоспу «Більшовик», який має 2607 га землі, в тому числі 1958 га орної. В колгоспі сіють зернові культури, цукрові буряки й кар­топлю. Розвинуте молочно-м’ясне тваринництво. З допоміжних підприємств працює цегельня. За високі показники у виробництві колгоспник П. П. Уляницький нагороджений орденом Тру­дового Червоного Прапора.
В селі – початкова школа, бібліотека, Буди­нок культури.
Дорогиничі вперше згадуються у докумен­тах 1583 року.
Під час німецько-фашистської окупації гіт­лерівці та українські буржуазні націоналісти розстріляли і замордували 22 активісти. 45 жи­телів села, що брали участь у Великій Вітчизня­ній війні, нагороджені орденами і медалями.

Сучасна карта - Дорогиничі