Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Льотниче

ЛЬОТНИЧЕ — село, центр сільської Ради, розташоване за 2 км від районного центру і залізничної станції Володимир-Волинський. Населення — 651 чоловік. Сільраді підпорядковані села Когильне, Острівок і Поничів.
У селі — центральна садиба колгоспу «Волинь», який має 3637 га земельних угідь, у тому числі 2121 га орної. Господарство спеціалізується на відгодівлі великої рогатої худоби. Вирощуються зернові культури й цукрові буряки. За успіхи в розвитку тваринництва М. Т. Сидорук нагороджено орденом «Знак Пошани»; зоотехніку Г. С. Батуриній присвоєно звання заслуженого зоотехніка Української РСР.
У Льотничому є восьмирічна і вечірня середня школи, бібліотека, Будинок культури.
Село засноване у 1909 році. В той час це були 5 селянських хат, приписаних до Володимира-Волинського. За часів буржуазної Польщі поблизу села був побудований аеродром. Звідси й пішла назва села.

Сучасна карта - Льотниче