Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Рожищенський район

Рожищенський район було створено в грудні 1939 року. Розташований у південно-східній частині області. Межує з Ковельським, Маневицьким, Ківерцівським, Луцьким,
Локачинським і Турійським районами Волинської області. Площа – 860 кв. км. Населення –44,1 тис. чоловік, у т. ч. 8,6 тис. міського (18,6 проц.). Район перетинають шосейні шляхи Київ - Брест, Луцьк - Ковель, залізниця Ковель - Львів.
В районі – 64 населені пункти, підпорядковані селищній та 20 сільським Радам.
Загальна площа сільськогосподарських угідь – 65 тис. га, з них 40,5 тис. га орної землі, 12,5 тис. га луків, 11 тис. га пасовищ, 955 га садів. Тут налічується 9,1 тис. га лісів, 818 га водоймищ.
У районі - 9 промислових підприємств, валова продукція яких у 1968 році становила 10,5 млн. крб. Найбільшими підприємствами є ремонтний завод, меблева і прядильно-ткацька фабрики, овочеконсервний завод, районне об'єднання «Сільгосптехніка», 2 цегельні заводи.

Сучасна карта - Рожищенський район