Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Хорохорин

ХОРОХОРИН — село, центр сільської Ради. Розташований за 33 км від районного центру і залізничної станції Луцьк, за 12 км від шосе Луцьк — Володимир-Волинський. Населення — 753 чоловіка. Сільраді підпорядковані села Бар­вінок і Михайлівна.
Колгосп ім. XXII партз'їзду, центральна садиба якого розташована в Хорохорині, має 3828 га землі, в тому числі 2743 га орної. Основні галузі господарства — рільництво і молочно-м'ясне тваринництво.
В селі є середня школа з гуртожитком для учнів, бібліотека, клуб. Працює первинна орга­нізація товариства «Знання», яка налічує 28 лекторів.
Під час окупації села буржуазно-поміщиць­кою Польщею, у 1929 році, в селі виник підпіль­ний осередок КПЗУ, який очолив І. Т. Леон­тьев. Під керівництвом осередку в 1934 році жителі села взяли участь у першотравневій демонстрації в Торчині.
У роки Великої Вітчизняної війни 152 чоло­віки боролися з фашистами на фронті, 68 з них відзначені урядовими нагородами.
Банкетные залы для свадьбы в спб тут.

Сучасна карта - Хорохорин