Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Пісочне

ПІСОЧНЕ — село, центр сільської Ради. Роз­ташоване за 37 км на схід від районного центру і за 6 км від залізничної станції Поворськ. Насе­лення — 1172 чоловіка.
В селі розміщується колгосп ім. Калініна, який має 256Г) га землі, в тому числі орної — 971 га. Вирощуються зернові, льон, цукрові буряки; провідна культура — картопля, вро­жайність якої протягом 1964—1967 pp. стано­вила 157—165 цнт з га. Господарство є ініціа­тором впровадження комплексної механізації у вирощуванні картоплі. На всю Волинь сла­виться механізована ланка комуніста М. В. Самчука, який на стогектарному масиві без затрат ручної праці збирає по 160—180 цнт картоплі з кожного га. За видатні досягнення М. В. Самчука нагороджено орденом Трудового Червоного Прапора і присвоєно звання заслуженого меха­нізатора республіки. В колгоспі розвинуте м'ясо-молочне тваринництво.
У селі є восьмирічна школа, яку очолює заслужений вчитель школи У PCP M. П. Лавринченко; бібліотека, клуб. За післявоєнні роки споруджено 215 житлових будинків.
Уперше Пісочне згадується в 1540 році.
За часів буржуазно-поміщицької Польщі бо­ротьбу проти гнобителів очолював осередок КПЗУ, створений у 1925 році. Кількох місцевих комуністів було засуджено на Ковельському «процесі 56» у 1934 році.

Сучасна карта - Пісочне