Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Пустомити

ПУСТОМИТИ – село, центр сільської Ради, розташоване за 20 км від районного центру, за 12 км від шосе Луцьк-Львів. До найближчої залізничної станції Звиняче – 15 км. Населення – 787 чоловік. Сільраді підпорядковані села Зеленолужне, Пустомитів, Уманці.
В селі розташована центральна садиба колгоспу «Четверта п’ятирічка», який має 2346 га сільськогосподарських угідь, у тому числі 2117 орної землі. У колгоспі вирощують переважно зернові культури і цукрові буряки. Розвинуте молочно-м’ясне тваринництво. Є допоміжні підприємства – цегельний завод і вапнярня.
У Пустомитах є восьмирічна школа, бібліо­тека, клуб. Працює швейна майстерня. За післявоєнні роки побудовано 165 житлових будинків.
Перша письмова згадка про село належить до XVI століття.
У Пустомитах живе Н. А. Прищук, яка до війни очолювала жіночу тракторну бригаду на Чернігівщині, змагалася з Пашею Ангеліною. Приїхала в Пустомити за дорученням партії, коли тут створювали колгосп і була велика по­треба в механізаторах.

Сучасна карта - Пустомити