Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Рівне

РІВНЕ — село, центр сільської Ради. Роз­ташоване на рівнині (від цього походить його назва), за 19 км від районного центру і за 5 км від залізничної станції Ягодин. Населення — 1262 чоловіка. Сільраді підпорядковані села Борове, Старовойтове.
Колгосп «Радянська Україна», центральна садиба якого розміщена в Рівному, має 6747 га землі, в тому числі 1781 га орної. Вирощуються зернові й технічні культури. Розвинуте м'ясо-молочне тваринництво. В 1968 році колгосп посів третє місце в районі по виробництву льоно­волокна. Ланкову С. В. Мужилко за високі вро­жаї льону нагороджено орденом Трудового Чер­воного Прапора; свинарку В. С. Карток — орденом Леніна. В 1959 році Карток була обрана депутатом Верховної Ради Української PCP.
У селі — середня школа, клуб, бібліотека. За післявоєнний період споруджено 286 житло­вих будинків.
Перша згадка про село належить до XVIII століття. В 1889 році тут було відкрито церковнопарафіяльну школу.
У роки Великої Вітчизняної війни за активну підтримку партизанського руху жителями Рів­ного німецько-фашистські окупанти та їх пособ­ники спалили село.

Сучасна карта - Рівне