Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Дроздні

ДРОЗДHІ — село, центр сільської Ради. Роз­ташовані за 24 км на південний схід від район­ного центру, за 6 км від шосе Ковель — Луцьк і за 8 км від залізничної станції Любитів. По­близу села є два озера. Населення — 966 чоло­вік. Сільраді підпорядковане с. Гончий Брід.
У Дрозднях розташована центральна садиба колгоспу ім. Свердлова, який має 6497 га землі, в тому числі 2112 га орної. Вирощуються зер­нові культури, цукрові буряки, льон, картопля. У 1967 році в колгоспі зібрали по 6,5 цнт льоно­волокна з га. Тваринництво має м'ясо-молочний напрям. За успіхи в колгоспному виробництві 5 чоловік нагороджені орденами і медалями Со­юзу PCP, серед них І. Г. Янчук — орденом Ле­ніна, Т. Я. Новосад — орденом Трудового Черво­ного прапори.
У селі є восьмирічна школа, бібліотека, Будинок культури. Драматичний гурток Будинку культури на огляді-конкурсі, присвяченому 150- річчю від дня народження Т. Г. Шевченка, зайняв одне з перших місць в області.
Вперше в історичних документах Дроздні згадуються у 1545 році.
Під час окупації села буржуазно-поміщиць­кою Польщею тут діяв осередок КПЗУ, до складу якого входили В. С. Колочун, Ю. Г. Ян­чук, І. І. Ростун та інші. Комуністи організову­вали страйки, демонстрації, розповсюджували нелегальну політичну літературу.
За період німецько-фашистської окупації гіт­лерівці вбили 46 чоловік, знищили багато будин­ків, пограбували худобу.
Recke кирпич цена и еще.

Сучасна карта - Дроздні