Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Вільхівка

ВІЛЬХІВКА — село, центр сільської Ради, розташоване за 12 км на північний схід від ра­йонного центру, за 2 км від залізничної станції Звиняче і за 2 км від шосе Луцьк—Львів. Населення — 748 чоловік. Сільраді підпорядковані села Діброва, Ощів, Софіївка, Терешківці, Ярівка.
Місцевий колгосп «Шлях Леніна» має 2285 га земельних угідь, у тому числі 2113 га орної. Колгосп посідає одне з перших місць у районі по виробництву зернових, цукрових буряків, картоплі та овочевих культур. Розвинуте молочно-м'ясне тваринництво. За високі показ­ники в роботі ланкові В. Д. Дорощук і В. М. Процюк нагороджені орденом «Знак Пошани».
У селі є восьмирічна школа, бібліотека, Бу­динок культури з залом на 250 місць. За післявоєнні роки споруджено 147 житлових будинків. До послуг трудящих села — шевська і краве­цька майстерні.
Вперше Вільхівка згадується в документах XVI століття.
За часів панської Польщі (1920—1939 рр.) у селі діяв комуністичний осередок, який очолю­вав М. Новосад.
У селі зберігається історичний пам'ятник — церква збудована в 1782 році.

Сучасна карта - Вільхівка