Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Радомишль

РАДОМИШЛЬ — село, центр сільської Ради. Розташований за 22 км на південь від районного центру і за 16 км від залізничної станції Гнідава. Населення — 998 чоловік. Сільраді під­порядковані села Баківці, Озеряни, Романівна і Суховоля.
Колгосп ім. Жданова, центральна садиба якого розташована в Радомишлі, має 3328 га землі, в тому числі 2795 га орної. Вирощують переважно зернові культури і цукрові буряки. Розвинуте молочно-м'ясне тваринництво.
В селі є середня школа, бібліотека, Будинок культури з залом на 300 місць.
Вперше Радомишль згадується у 1545 році.
Під час окупації Волині буржуазною Поль­щею (1920—1939 pp.) У Радомишлі діяв осередок КПЗУ, секретарем якого був М. В. Клекоць.
В роки німецько-фашистської окупації було вбито 43 мирні жителі, зруйновано 313 житлових будинків. У боротьбі проти гітлерівських оку­пантів брали участь близько 200 жителів села, з них 150 нагороджено орденами і медалями.

Сучасна карта - Радомишль