Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Боровичі

БОРОВИЧІ — село, центр сільської Ради, розташоване на лівому березі р. Стиру, за 40 км від районного центру, за З0 км від залізничної станції Рожище і за 18 км від автобусної станції Колки. Населення — 1598 чоловік. Сільраді під­порядкований населений пункт Грузятин.
У селі розташований колгосп «Світанок», який має 4053 га сільськогосподарських угідь, у тому числі 2146 га орної землі, 32 га саду. Головні галузі господарства — рільництво і тва­ринництво. Основна прибуткова культура — льон-довгунець.
У Боровичах — середня школа, бібліотека, Будинок культури. Є пологовий будинок. До 50-річчя Великого Жовтня в селі встановлено монумент Слави на честь односельчан, які заги­нули в роки Великої Вітчизняної війни і в післявоєнний період у боротьбі з бандами буржуазних націоналістів.
Перша письмова згадка про Боровичі нале­жить до 1585 року.
Під час окупації Волині буржуазно-помі­щицькою Польщею трудящі села брали участь у підпільній революційній боротьбі. В 1934 році тут виник підпільний осередок КПЗУ, який очолив С. І. Андрусик. В 1942 році його закату­вали українські буржуазні націоналісти. Члени осередку розповсюджували листівки, вели рево­люційну пропаганду. Багато жителів під керів­ництвом комуністів взяли участь у колківській першотравневій демонстрації 1935 року.

Сучасна карта - Боровичі