Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Костюхнівка

КОСТЮХНІВКА — село, центр сільської Ради, розташоване за 32 км від районного цен­тру і залізничної станції Маневичі. Населення — 532 чоловіка. Сільраді підпорядковані села Вовчицьк і Колодії.
Колгосп ім. Фрунзе, що розташований в Костюхнівці, має 2667 га сільськогосподарських угідь, у тому числі 1267 га орної землі.
Основні галузі господарства — рільництво і м'ясо-молочне тваринництво. За досягнуті успіхи в розвитку тваринництва свинарку Т. Л. Кондрацьку нагороджено орденом «Знак Пошани».
В селі працюють восьмирічна школа, бібліо­тека, клуб.
Вперше Костюхнівка згадується у 1577 році.
Під час окупації села буржуазно-поміщицькою Польщею тут діяв осередок КПЗУ. За даними донесення польської поліції в селах Костюхнівці і Вовчицьку в ніч на 1 Травня 1937 року були вивішені транспаранти з комуністичними лозун­гами, а 3 вересня цього ж року розповсюджені листівки з закликом до участі в загальному сільськогосподарському страйку.

Сучасна карта - Костюхнівка