Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Піски

ПІСКИ – село, центр сільської Ради, розташоване за 37 км від районного центру і за 25 км від залізничної станції Горохів. Населення – 892 чоловіка. Сільраді підпорядковані села Антонівка, Гектари, Кутрів, Старики.
В селі розташована центральна садиба колгоспу ім. Ілліча, який має 2880 га сільськогосподарських угідь, у тому числі 2519 орної землі. Основні галузі господарства - вирощування зернових культур і молочно-мясне тваринництво. Розвинуті також городництво, бджільництво і садівництво. Артіль – передове в районі господарство. Воно посідає перше місце по виробництву зернових, цукрових буряків, фруктів. За трудові досягнення 12 чоловік нагороджено орденами і медалями. У всесоюзному змаганні колгоспів артілі ім. Ілліча в 1966 році присуджено перехідний Червоний прапор Ради Міністрів СРСР і ВЦРПС та першу грошову премію.
Жителі Пісків користуються послугами культурно-освітніх, медичних закладів та побутових майстерень міста Берестечка, з яким безпосередньо межує село.
Перша письмова згадка про Піски належить до 1629 року.

Сучасна карта - Піски