Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Залаззя

ЗАЛАЗЗЯ — село, центр сільської Ради, роз­ташоване за 40 км від районного центру і за 30 км від залізничної станції Камінь-Кашир­ський. Населення — 1559 чоловік. Сільраді під­порядковане село Діброва.
Місцевий колгосп ім. Богдана Хмельниць­кого має 2929 га сільськогосподарських угідь, у тому числі 947 га орної землі. Основні галузі господарства — рільництво і тваринництво. Ви­рощуються зернові, технічні і овочеві культури. З допоміжних підприємств в млин, цегельний завод.
У селі — середня школа, бібліотека, клуб. Є пологовий будинок. До послуг населення — павільйон побутового обслуговування. За роки Радянської влади побудовано 168 будинків.
Уперше в історичних документах Залаззя згадується в середині XVII століття.
В роки Великої Вітчизняної війни 117 жите­лів села билися з ворогом на фронті, з них 97 нагороджено орденами і медалями Радянського Союзу.

Сучасна карта - Залаззя