Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Поступель

ПОСТУПЕЛЬ — село, центр сільської Ради. Розташований біля шосе Ратне—Камінь-Каширський, за 12 км від районного центру і за 22 км від залізничної станції Камінь-Каширський. На­селення—891 чоловік. Сільраді підпорядковані села Адамівка і Зоряне.
У Поступелі розташований колгосп ім. XXII партз'їзду, який має 2643 га землі, в тому числі 579 га орної. Вирощуються зернові, льон, кар­топля. Розвинуте м'ясо-молочне тваринництво. За високі надої молока доярка Т. С. Чурик у 1955 році була учасницею Всесоюзної сільсько­господарської виставки. Розвинуте ткацтво. Роботи 6. І. Шкраблюк, П. А. Мазурик, Г. X. Чурик, Г. С. Мицюк демонструвалися на районних та обласних виставках.
У Поступелі є восьмирічна школа, бібліотека, клуб.
Село засноване наприкінці XVIII століття.
У період панування буржуазно-поміщицької Польщі в селі діяв осередок КПЗУ. Уряд жор­стоко розправлявся з комуністами. А. Г. Михалевич, Й. Ф. Ковальчук та інші були ув'язнені у польській в'язниці—Березі Картузькій. 9 ве­ресня 1936 року польські фашисти убили секре­таря комітету КСМЗУ села С. О. Мицюка.
Під час Великої Вітчизняної війни 240 жите­лів Поступеля боролися з фашистами на фрон­тах. У битвах з ворогом загинув 41 чоловік.

Сучасна карта - Поступель