Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Мишів

МИШІВ – село, центр сільської Ради, роз­ташоване за 10 км від районного центру і заліз­ничної станції Іваничі. Населення – 1210 чоло­вік. Сільраді підпорядковані села Древині, Іванівка, Лугове (кол. Малий Щенятин).
У Мишеві розташована центральна садиба колгоспу «Прогрес», який має 3780 га землі, в тому числі 2579 га орної. Основні галузі гос­подарства – рільництво і молочно-м’ясне тваринництво. Провідною технічною культурою є цукрові буряки. Розвинуте свинарство. Значний прибуток колгоспу дають два механізовані це­гельні заводи.
Передовики колгоспного виробництва доярка Т. П. Романюк і свинарка Н. Т. Крикун наго­роджені орденом Леніна.
В селі є школа. В 1967 році споруджено нове приміщення Будинку культури.
Мишів вперше згадується в історичних доку­ментах за 1510 рік.
У період окупації села буржуазно-поміщиць­кою Польщею в Мишеві діяла підпільна кому­ністична група. Жителі села М. Кошлатий і Т. Писарук були заарештовані і засуджені на відомому володимир-волинському «процесі 151» (1926 – 1927 рр.); перший до 10 років, другий – до 6 років ув’язнення.

Сучасна карта - Мишів