Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Рачин

РАЧИН — село, центр сільської Ради, роз­ташоване на березі р. Луги, за 8 км від район­ного центру і за 17 км від залізничної станції Горохів. Населення — 586 чоловік. Сільраді підпорядковані села Козятин і Лемешів.
Місцевий колгосп ім. Тельмана має 1460 га землі, в тому числі 1036 га орної. Основний напрям господарства — рільництво. Вирощу­ються головним чином озима пшениця, цукрові буряки, картопля. За сумлінну працю 10 кол­госпників нагороджено орденами і медалями.
В селі є восьмирічна школа, бібліотека, клуб.
Перша письмова згадка про Рачнн належить до 1629 року.
Село відоме своїми революційними тради­ціями. Його жителі вели активну боротьбу проти буржуазно-поміщицької Польщі. У 1930 році в Рачині створено осередок КСМЗУ, який очо­лював К. П. Чайковський, засуджений у грудні 1931 року до 5 років ув'язнення. Велику роботу серед населення проводили члени КПЗУ В. А. Ка­чур і І. Т. Кодня. Члени «Сельробуєдності» організували збирання і доставку продуктів та грошей для політв'язнів луцької тюрми.

Сучасна карта - Рачин