Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Сокіл

СОКІЛ - село, центр сільської Ради, розташоване за 15 км на північний схід від районного центру і залізничної станції Рожище. Населення - 1146 чоловік. Сільраді підпорядковане село Духче.
В Соколі - центральна садиба колгоспу ім. Свердлова, який має 4080 га землі, в тому числі 1789 га орної. За роки семирічки
колгосп осушив і освоїв 800 га заболочених земель. Вирощуються, головним чином, льон, цукрові буряки, картопля. Розвинуте м'ясо-молочне тваринництво.
В селі є середня школа, бібліотека, клуб на 350 місць. Працює дільнична лікарня на 25 ліжок.
Сокіл уперше згадується у 1545 році. В роки Великої Вітчизняної війни село було зруйноване й пограбоване окупантами. Фашисти спалили 189 житлових будинків і 245 господарських будівель, забрали 73 коней, 213 корів, 90 свиней. 35 чоловік вивезли на каторжні роботи до Німеччини. 66 жителів загинуло смертю хоробрих у боротьбі з ворогом. Шануючи їх пам'ять, односельчани спорудили монумент Слави.

Сучасна карта - Сокіл