Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Мала Глуша

МАЛА ГЛУША — село, центр сільської Ради, розташоване за 40 км від районного центру і за 24 км від залізничної станції Камінь-Кашир­ський. Населення — 1751 чоловік. Сільраді під­порядковане село Щитинь.
Колгосп ім. С. М. Кірова, що розташований у Малій Глуші, має 5935 га сільськогосподар­ських угідь, у тому числі 1458 га орної землі. Вирощуються зернові, технічні, овочеві куль­тури і картопля. Розвинуте тваринництво.
В селі є восьмирічна школа, бібліотека, клуб. До 50-річчя Великого Жовтня збудовано Будинок культури на 400 місць, павільйон побутового обслуговування.
Вперше Мала Глуша згадується в 1537 році.
Під час німецько-фашистської окупації 47 жителів села були учасниками партизанської боротьби проти фашизму. В рядах Радянської Армії боролися 397 чоловік, з них 158 за бойові заслуги удостоєні урядових нагород.
Секретар Загальнопольського комітету Фронту єдності наро­ду З. Томчик вручає ювілейну медаль «1000 років Польської держави» голові Дольської сільської Ради П. Г. Комзюку. 1967 р.

Сучасна карта - Мала Глуша