Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Туличів

ТУЛИЧІВ – село, центр сільської Ради. Розташований за 25 км на південний схід від районного центру та залізничної станції Турійськ. Населення – 455 чоловік. Сільраді підпорядковані населені пункти Вербичне, Літин, Молодівка, Радовичі, Серебряниця.
У Туличеві міститься центральна садиба колгоспу ім. Жданова, який має 3935 га землі, в тому числі 2163 га орної, 33 га саду. Господарство спеціалізується на виробництві зернових та м'ясо-молочному тваринництві.
У селі є початкова школа, бібліотека, клуб.
Село Туличів існувало вже в XV столітті.
У 1934 році жителі Туличева разом з селянами сіл Радовичів і Літина під керівництвом комуністів брали участь у сільськогосподарському страйку. В 1937 році в селі були вивішені Першотравневі транспарант.
З 29 червня 1941 року по 9 березня 1944 року село було окуповане німецько-фашистськими загарбниками, які спалили всі двори, вбили 122 чоловіка, 30 – відправили до Німеччини на каторжні роботи.

Сучасна карта - Туличів