Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Шельвів

ШЕЛЬВІВ – село, центр сільської Ради, розташоване за 12 км на схід від районного центру, за 38 км від залізничної станції Іваничі і за 8 км від шосе Луцьк – Володимир-Волин­ський. Населення – 536 чоловік. Сільраді під­порядковані села Гранатів, Садівські Дубини, Ясинівка.
На території села розташована центральна садиба колгоспу «Світанок», який має 2526 га землі, в тому числі 2048 га орної. Господарство спеціалізується на вирощуванні зернових куль­тур» цукрових буряків, картоплі. Розвинуте молочно-м’ясне тваринництво. З допоміжних підприємств є пилорама. За високі показники у виробництві 5 колгоспників удостоєно урядо­вих нагород, бригадир колгоспу Ф. І. Дробасюк нагороджений орденом Леніна.
В селі – середня школа, бібліотека, Будинок культури. Працює павільйон побутового обслу­говування. За післявоєнні роки споруджено 110 житлових будинків.
У літературних джерелах Шельвів вперше згадується у 1577 році.
Під час окупації села панською Польщею (1920 – 1939 рр.) революційно-пропагандистську роботу серед трудящих проводила підпільна організація КПЗУ.
Фашистські загарбники вивезли з села на каторгу до Німеччини 74 чоловіка. 24 учасники Великої Вітчизняної війни нагороджені орде­нами і медалями.
Смотрите progroup.kz сайт под ключ заказать.

Сучасна карта - Шельвів