Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Троянівка

ТРОЯНІВКА — село, центр сільської Ради, розташоване за 22 км від районного центру і за 6 км від залізничної станції Троянівка. Населення — 1143 чоловіка. Сільраді підпорядковані села Бережниця, Майдан, Черськ.
У Троянівці розташовані відділок радгоспу «Городоцький» та Бережницьке і Троянівськв лісництва Городоцького лісгоспзагу. Відділок радгоспу має 1278 га сільськогосподарських угідь, у тому числі 349 га орної землі. Вирощуються зернові й технічні культури. Провідна роль в економіці села належить лісництвам. За­гальна площа Троянівського лісництва — 6200 га. Його ліси належать до першої та другої групи. Підпорядковані лісництву масиви займають площу 5698 га. Крім того, в його розпорядженні 163,8 га сінокосу і 33,1 га ріллі. З 1949 по 1956 рік лісництво посадило 2767 га лісу. Воно пов­ністю забезпечене технікою: автомашинами, трельовочними тракторами, автокраном, бензо­пилами «Дружба». Навантаження деревини на станції Троянівка механізовано. У 1962 році лісництво побудувало цех переробки деревини, який виготовляє клепку, штахет, дранку, покрі­вельну дощечку, і цех по виробництву хвойного борошна.
Загальна площа Бережницького лісництва — 8054 га.
У Троянівці є середня школа. До послуг населення — клуб і бібліотека.
Поблизу села Черська виявлено поховання доби бронзи (II тисячоліття до н. е.).

Сучасна карта - Троянівка