Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Пнівне

ПНІВНЕ – село, центр сільської Ради. Роз­ташоване за 24 км на північний схід від район­ного центру і залізничної станції Камінь-Кашир­ський. Населення – 713 чоловік. Сільраді під­порядковані населені пункти Винішок, Волиця, Городок, Соснівка і Фаринки.
У Пнівному – центральна садиба колгоспу «Правда», який має 7114 га землі, в тому числі 1436 га орної, 2357 га лісу, 2296 га сіножатей і пасовищ. Вирощуються зернові, технічні і овочеві культури. В колгоспі проведено велику роботу по осушенню заболочених земель, що дало можливість на 30 – 40 проц. підвищити врожайність зернових, зміцнити кормову базу і збільшити продуктивність худоби.
В селі є середня школа, бібліотека, клуб, при якому діють гуртки художньої самодіяль­ності, що не раз займали перші місця на район­них оглядах у Камінь-Каширському. В селі функціонує дільнична лікарня на 25 ліжок. Працює майстерня по погаиву одягу та взуття. В 1965 році на околиці села закладено парк на площі 2,5 га. За післявоєнні роки побудовано 183 житлові та адміністративно-господарські будинки.
Пнівне існувало вже в XVI столітті. Через його територію проходив кордон між Польщею і Литвою, про що свідчить стовп-каплиця, який зберігся на околиці села до наших днів.
Під час тимчасової окупації німецько-фашист­ські загарбники розстріляли 10 чоловік, вивезли на каторгу до Німеччини 50 чоловік, спалили 100 будинків та млин.

Сучасна карта - Пнівне