Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Дідичі

ДІДИЧІ – село, центр сільської Ради. Роз­ташовані за 34 км від районного центру і за 7 км від залізничної станції Олика. Населення – 1159 чоловік. Сільраді підпорядковані села Горянівка, Залісоче і Хром’яків.
Місцевий колгосп ім. Дзержинського має 2044 га землі, в тому числі 1500 га орної. Виро­щуються зернові й технічні культури. Розвинуте м’ясо-молочне тваринництво.
В селі є восьмирічна школа, бібліотека, клуб.
Перша згадка про Дідичі належить до 1577 року.
У 1934 році селяни Дідичів брали участь у сільськогосподарському страйку. Тут було ство­рено страйковий комітет. У селі відбулися масові демонстрації та мітинги, на яких трудящі вима­гали встановлення Радянської влади на західно­українських землях і возз’єднання їх з УРСР. У 1940 році в селі організовано колгосп, який очолив С.О.Нільський.
Тимчасова німецько-фашистська окупація тривала з 28 червня 1941 року по 30 січня 1944 року. Гітлерівці вивезли на каторжні роботи до Німеччини 28 юнаків і дівчат, завдали селу збитків на 3,7 млн. карбованців.

Сучасна карта - Дідичі