Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Іваничівський район

Іваничівський район було утворено в 1940 році. У1962 році в зв'язку з укруп­ненням районів він був ліквідований, а в грудні 1966 року відновлений. Район роз­ташований у південній частині Волинської області. Межує на півночі з
Володимир-Волинським, на північному сході – з Локачинським, на південному сході – з Горохівським районами Волинської області, на півдні – з Сокальським районом Львівської області. На заході проходить державний кордон СРСР з Польською Народною Республікою. Площа – 653,3 кв. км. Населення – 41,7 тис. чоловік, у т. ч. 35,9 тис. (86,6 проц.) – сільського. Густота населення – 63 чоловіка на 1 кв. км.
Район розташований у лісостеповій зоні. Поверхня його – рівнинна, в пів­денно-західній частині – хвиляста. Клімат відзначається м'якою зимою і теплим літом. Ґрунти в основному темно-сірі й сірі, середньосуглинисті та супіщані опідзолені; є незначна частина чорноземних вилуджених. Район багатий на корисні копалини, головне місце серед яких посідають поклади кам’яного вугілля. В пів­нічно-західній частині є 9 шахт, що входять до Львівсько-Волинського вугільного басейну.
В районі – 58 населених пунктів, підпорядкованих 1 селищній і 18 сільським Радам. Тут є 25 колгоспів. Вони мають 47,3 тис. га сільськогосподарських угідь, з них – 37,6 тис. га орної землі і 6 тис. га сіножатей.
В районі – 6 промислових підприємств: цукровий завод, пивоварний за­вод, райхарчокомбінат, районне об’єднання «Сільгосптехніка», завод будмате­ріалів і комбінат побутового обслуговування. На підприємствах працює 1308 ро­бітників.

Сучасна карта - Іваничівський район