Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Залухів

ЗАЛУХІВ — село, центр сільської Ради. Розташований за 45 км від районного центру і за 62 км від залізничної станції Камінь-Каширський. Населення — 613 чоловік. Сільраді під­порядковані села Почали, Щитинська Воля.
У Зал ухові міститься четвертий відділок радгоспу «Річицький», який має 7257 га землі. Господарство спеціалізується на відгодівлі ве­ликої рогатої худоби.
В селі є восьмирічна школа, бібліотека, клуб. За післявоєнні роки побудовано 186 житлових будинків. В селі розвинуті народні промисли, зокрема ткацтво і вишивання. Роботи майстрів П. О. Коцевич і П. Г. Савчук демонструвалися на обласних виставках.
Під час Великої Вітчизняної війни багато жителів Залухова боролися з фашистами в пар­тизанських загонах з'єднання О. Ф. Федорова. На території Щитинської Волі з 1942 року по 1944 діяли партизанські загони. В Залухові живе колишній підпільник П. М. Дарчик. За героїзм, виявлений у боях з ворогом, він удо­стоєний 8 урядових нагород.

Сучасна карта - Залухів