Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Старі Кошари

СТАРІ КОШАРИ — село, центр сільської Ради. Розташовані на рівнині, за 12 км на захід від районного центру, за 2 км від автостради Ковель — Любомль, південніше залізниці Ко­вель — Ягодин. У селі — залізнична станція. На­селення — 630 чоловік. Сільраді підпорядковані населені пункти Краснодуб'я, Кругель, Нові Кошари.
У Старих Кошарах розташована центральна садиба колгоспу «Росія», який має 4958 га зем­лі, в тому числі 2492 га орної. Вирощуються зернові культури, цукрові буряки, льон, кар­топля, кормові коренеплоди. Розвинуте тварин­ництво м'ясо-молочного напряму.
У селі є восьмирічна школа, бібліотека, клуб. Працює дільнична лікарня. До послуг насе­лення — кравецька майстерня.
Перша згадка про село належить до XVI сто­ліття.
В роки першої світової війни село було пов­ністю спустошене.
Під час окупації Волині панською Польщею революційну пропаганду в селі провадили члени КПЗУ, об'єднані в 1925 році в Старокошарівський райком КПЗУ. Вони організовували демон­страції, страйки, закликали населення до непо­кори гнобителям.
У роки Великої Вітчизняної війни в районі Старих Кошар діяв партизанський загін Логінова. В цьому загоні були К. Є. Ткачук, В. К. Комашко та інші.

Сучасна карта - Старі Кошари