Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Ружин

РУЖИН – село, центр сільської Ради. Розташований за 9 км від районного центру і за 4 км від залізничної станції Ружин. Населення – 579 чоловік. Сільраді підпорядковані населені пункти Городилець і Клевецьк.
Місцевий колгосп ім. Мічуріна має 4768 га землі, в тому числі 1783 га орної, 25 га саду. Вирощуються зернові, льон, цукрові буряки. Розвинуте м'ясо-молочне тваринництво.
У Ружині є восьмирічна школа, бібліотека, клуб на 200 місць. За післявоєнні роки побудовано 200 нових будинків.
Село під назвою «Ружиньов» вперше згадується в історичній літературі в 1503 році.
В роки панування буржуазно-поміщицької Польщі селяни під керівництвом осередку КПЗУ проводили активну боротьбу протії окупантів. Першого травня 1938 року в Клевецьку відбулася демонстрація, в якій взяло участь понад 300 селян.
Під час Великої Вітчизняної війни фашистські загарбники зруйнували в селі 436 будівель, у тому числі 135 житлових будинків; убили 36 жителів. 102 чоловіка вивезли до Німеччини на каторжні роботи.

Сучасна карта - Ружин