Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Копачівка

КОПАЧІВКА - село, центр сільської Ради, розташоване вздовж шосейної магістралі Київ - Брест, за 5 км від районного центру і залізничної станції Рожище. Населення - 1364 чоловіка. Сільраді підпорядковані села Башова, Кременець, Підліски, Тростянка.
В Копачівці - центральна садиба радгоспу ім. Першого травня, який має 4062 га землі, в тому числі 2441 га орної. Виробничий напрям господарства - рільництво і молочно-м'ясне
тваринництво. В колгоспі працює дояркою Герой Соціалістичної Праці В. Д. Старенько, яка в 1966 році надоїла по 3321 кг молока від кожної з 25 закріплених за нею корів.
У селі є восьмирічна школа, при якій відкрито кімнату-музей В. І. Леніна, бібліотека, клуб. Працює павільйон побутового обслуговування.
Під час німецько-фашистської окупації гітлерівці спалили і зруйнували 107 житлових будинків. 76 жителів села - учасників Великої Вітчизняної війни нагороджено орденами і медалями Радянського Союзу.
9 травня 1965 року в селі відкрито монумент Слави, на якому викарбувані імена воїнів-односельчан, що загинули в боротьбі з ворогом.

Сучасна карта - Копачівка