Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Дубове

ДУБОВЕ — село, центр сільської Ради. Роз­ташоване за 5 км на північ від районного цен­тру. Населення – 952 чоловіка. Сільраді під­порядковані села Бахів і Вербка.
У Дубовому розташована центральна садиба колгоспу «Україна», який має 3442 га землі, в тому числі 842 га орної. Вирощуються зернові і технічні культури; розвинуте м'ясо-молочне тваринництво. Протягом 1960—1964 pp. в кол­госпі осушено і освоєно 824 га заболочених земель. Середня врожайність зернових — 20 цнт з га, на 100 га сільськогосподарських угідь виробляється по 500—600 цнт молока і 110— 130 цнт м'яса. За досягнуті успіхи група пра­цівників нагороджена орденами і медалями, серед них голова колгоспу М. І. Васюк і до­ярка В. П. Журба — орденом Леніна.
В селі є восьмирічна школа, бібліотека, клуб. Широкого розвитку набрало самодіяльне мистецтво. Далеко за межами села славиться відома сім'я музикантів Шафетів (батько та три сини).
Вперше в історичних документах Дубове згадується у 1543 році.
Під час німецько-фашистської окупації гітле­рівці розстріляли 40 активістів. З участю сіль­ських партизанів у 1943 році було розгромлено ворожу групу, що вивозила жителів на каторжні роботи до Німеччини.

Сучасна карта - Дубове