Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Печихвости

ПЕЧИХВОСТИ - село, центр сільської Ради, розташоване за 16 км від районного центру, за 20 км від залізничної станції  Горохів. Населення – 1435 чоловіка. Сільраді підпорядковані села  Полюхне, Скабарівщина, Стрільче.
В селі – центральна садиба колгоспу «Більшовик», який має 2150 га сільськогосподарських угідь, у тому числі 2049 га орної землі. Основні галузі господарства – вирощування зернових культур і цукрових буряків та молочно-м’ясне тваринництво. Розвинуте птахівництво.
У Печихвостах є середня школа  з вечірнім і заочним відділеннями, бібліотека, клуб на 400 місць. Працює павільйон побутового обслуговування. Є пологовий будинок.
Перша письмова згадка про село належить до 1508 року. У 1649 році, під час визвольної війни українського народу, селяни Печихвостів напали на панський маєток і забрали все майно.

Сучасна карта - Печихвости