Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Піддубці

ПІДДУБЦІ — село, центр сільської Ради. Розташовані вздовж шосе Луцьк — Ровно, за 12 км на схід від районного центру і за 8 км від залізничної станції Ківерці. Населення — 869 чоловік. Сільраді підпорядковане село Гаразджа.
В Піддубцях розташоване відділення буряко­радгоспу «Гнідавський», яке має 1371 га землі, в тому числі 1014 га орної. Розвинуте тварин­ництво.
У селі — восьмирічна школа, бібліотека, клуб. 6 фельдшерсько-акушерський пункт з по­логовим відділенням. Працюють шевська і кра­вецька майстерні. За післявоєнні роки побудо­вано 292 житлові будинки.
Перша згадка про село належить до 1545 року.
Під час німецько-фашистської окупації Піддубці майже повністю спалили гітлерівці. У Ве­ликій Вітчизняній війні брали участь 105 жите­лів села.
У селі зберігається архітектурна пам'ятка — собор Петра і Павла, збудований у 1745 році.
Поблизу села знайдено 2 давньоруські мо­гильники, в одному з них налічується 80—90 курганів, в другому — 180; з них розкопано близько 50 курганів.

Сучасна карта - Піддубці