Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Старосілля

СТАРОСІЛЛЯ — село, центр сільської Ради, розташоване за 25 км від районного центру і залізничної станції Маневичі. Населення — 1622 чоловіка. Сільраді підпорядковані села Розничі, Семки, Ситниця.
В Старосіллі — центральна садиба колгоспу ім. Свердлова, який складається з 4-х комплекс­них та однієї тракторної бригади. Артіль має 5680 га сільськогосподарських угідь, у тому числі 2566 га орної землі, 46 га саду. Провідні галузі господарства — рільництво і тваринни­цтво. З допоміжних підприємств є млин, цегель­ний завод, пилорама. За успіхи у розвитку тваринництва свинар М. 3. Писарський нагоро­джений орденом Трудового Червоного Прапора.
У селі є восьмирічна школа, бібліотека, клуб на 220 місць. Хор механізаторів колгоспу, який налічує 75 чоловік, брав участь в обласному кон­курсі художньої самодіяльності, присвяченому 50-річчю Великого Жовтня.
У травні 1967 року в селі споруджено скульп­турний монумент воїнам-односельчанам, які за­гинули на фронтах Великої Вітчизняної війни.
На околиці с. Старосілля виявлено городище і селище часів Київської Русі (IX—XII сто­ліття).

Сучасна карта - Старосілля